rezenze

Uživatelské recenze z našeho eshopu cestaprirody.cz:

Ingrid (27.06.2012)

Chválím tento krystal, je účinný a s kapkou tea tree je výborný! (dle rady Magdy S.) Chemické antiperspiranty mi dělaly fleky na tričkách a stejně jsem se potila. S krystalem se spotím jen velmi výjimečně a hned to uschne, vše bez zápachu a fleků. Takže u mne účinkuje a mám dobrý nechemický:) pocit!

Lenka (22.04.2011)

Tento krystal mám už přes dva roky a naprostá spokojenost!!! Dochází mi, tak ho zase objednám, protože nic lepšího jsem zatím neměla. Úžasná věc. A mám odzkoušeno, že pach potu závisí i na tom, co člověk jí, když jí hromadu sladkého, tučného a hlavně hodně masitého, tak jde i více cítit. Je dobré kombinovat přírodní na tělo i do těla 🙂

Verona (10.04.2011)

Jsem ráda, že jsem konečně našla něco pro sebe, abych se cítila dobře za všech okolností 🙂 (a zároveň neměla výčitky z chemicky ucpaných pórů). Krystal doplňuji podle potřeby voňavou kuličkou a je to fakt super.

Sentinella (08.11.2010)

Ze začátku jsem se trochu bála, ale byla jsem zvědavá. Je to úžasný výrobek, nejspíš se už nikdy nevrátím ke kuličkám a sprejům 🙂

Nina (12.06.2010)

Nechápu, jak jsem bez něj mohla tak dlouho žít. Opravdu nejlepší věcička, přímo zázračná. Lepší deodorant neexistuje, zvládá i ty největší horka, která právě jsou. Rozhodně bych neváhala o koupi, všem ho doporučuju. Pořídila už si ho i kamarádka a také je nadmíru spokojená. A jestli vydrží opravdu ty dva roky, jakože vypadá, že určitě vydrží, umíte si představit lepší investici?:-)